Wypełnianie i modelowanie ust

Zabieg

Wypełnianie i modelowanie ust

Powiększanie ust jest jednym z popularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetologii estetycznej. Jeśli marzysz o pełniejszych ustach, które dodadzą Ci pewności siebie i wyrazistości, nasz salon kosmetologiczny w Rybniku oferuje profesjonalne usługi powiększania ust. Dzięki nowoczesnym metodom i doświadczonym specjalistom możemy pomóc Ci osiągnąć pożądany efekt, zachowując naturalny wygląd i harmonię twarzy.

Zabieg wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym, a odpowiednio dobrany preparat (najczęściej dobrana przez specjalistę postać kwasu hialuronowego) wstrzykiwana jest przy pomocy strzykawki. Istnieje kilka technik powiększania ust, które dobierane są indywidualnie według preferencji i potrzeb klienta.

Powiększanie ust Rybnik – dla kogo?

Nasze usługi dedykowane są osobom, które chcą poprawić wygląd swoich ust. Zabieg najczęściej stosuje się głównie u kobiet, posiadających naturalnie wąskie wargi. Powiększanie ust to również dobra opcja dla osób starszych, które chcą przywrócić swoim ustom naturalną objętość.  Powiększanie ust może również pomóc w wygładzeniu drobnych zmarszczek wokół ust, nadając im bardziej młodzieńczy wygląd.

Powiększanie ust – przeciwwskazania

  • ciąża i karmienie piersią;
  • aktywne wirusy i infekcje bakteryjne;
  • nieuregulowana cukrzyca.
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Powiększanie ust – efekty

Rezultaty zabiegu powiększania ust widoczne są bezpośrednio po zakończeniu procedury. Na początku w okolicy przeprowadzenia zabiegu może pojawić się lekki obrzęk, który powinien ustąpić w ciągu kilku dni. Ostateczny wynik można więc ocenić mniej więcej po 14 dniach od zabiegu.

Należy pamiętać, że efekty zabiegu są kwestią indywidualną i mogą różnić się w zależności od zastosowanej metody, a także wieku i ogólnej kondycji pacjenta. Możliwe do osiągnięcia rezultaty dla indywidualnego przypadku powiększania ust omawiane będą podczas konsultacji ze specjalistą w gabinecie kosmetycznym w Rybniku.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym na płasko

Nazwa Cena
KWAS HIALURONOWY - wypełnienie ust 1 ml
550 zł
KWAS HIALURONOWY - wypełnienie ust 0,55 ml
350 zł

Galeria