Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabieg

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa (RF mikroigłowa) to innowacyjna metoda wykorzystywana w kosmetologii estetycznej, która łączy korzyści radiofrekwencji i techniki mikroigłowej. Jest to nieinwazyjna procedura, która ma na celu poprawę kondycji skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

Radiofrekwencja mikroigłowa wykorzystuje specjalne urządzenie, które składa się z mikroigiełek, zintegrowanych z elektrodami emitującymi energię radiofrekwencyjną. Podczas zabiegu mikroigły penetrują skórę, dostarczając energię radiofrekwencji na odpowiednie głębokości. Energia ta powoduje kontrolowane uszkodzenie tkanek, stymulując procesy regeneracyjne i gojenie skóry. Dodatkowo energia pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność, elastyczność i wygląd skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa Rybnik – wskazania do zabiegu

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonujemy w gabinecie w Rybniku. Procedura polecana jest przede wszystkim osobom, u których wystąpiły oznaki starzenia, takie jak utrata jędrności skóry czy widoczne zmarszczki. Efekt termiczny fali radiowej sprzyja zwiększeniu gęstości skóry i przywróceniu jej naturalnej jędrności.

RF mikroigłowa może być stosowana także w celu redukcji blizn potrądzikowych oraz rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Z zabiegu skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku.

Przeciwwskazania do zabiegu

Wśród przeciwwskazań do wykonania radiofrekwencji mikroigłowej wyróżniamy:

  • ciążę i karmienie piersią;
  • trudno gojące się rany;
  • skłonność do występowania blizn przerostowych;
  • aktywne infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze).
  • Rozrusznik serca
  • Metalowe implanty w miejscu wykonania zabiegu

Efekty zabiegu:

Zabieg sprzyja stymulacji procesów autoregeneracji skóry, jak również wspiera naturalną produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie skóra staje się gładsza i bardziej jędrna oraz widocznie odmłodzona. Efekty mogą występować indywidualnie w zależności od ilości zabiegów i stanu zdrowia pacjenta.

RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY - TERMOLIFTING IGŁOWY

Nazwa Cena
Rf Czoło
300 zł
RF Okolice oczu
300 zł
RF Zmarszczki palacza
300 zł
RF Podbródek
350 zł
RF Twarz + szyja
650 zł
RF Twarz + szyja + dekolt
798 zł
RF Twarz + podbródek
600 zł
RF Szyja + dekolt
550 zł
RF Ramiona
500 zł
RF Dłonie
300 zł
RF Rozstępy
300 - 800 zł
RF Brzuch + boczki
700 zł
RF Pośladki
350 - 600 zł
RF Brzuch podbrzusze
500 zł
RF Uda
600-950 zł
RF Okolica ud nad kolanami
350 zł

Galeria