Zmarszczki

Oferta

Zabiegi na zmarszczki

Wiele pań po 25 roku życia stara się zredukować zmarszczki domowymi sposobami. Niestety to, co możemy zrobić w domu, nie zawsze wystarczy. Dlatego warto zapoznać się z ofertą naszego salonu kosmetycznego i wybrać zabiegi, które pomogą przywrócić skórze piękny i młody wygląd.

Nie każdy wie, że wyróżniamy dwa rodzaje zmarszczek:

  • mimiczne: czyli te, które tworzą się, gdy zbyt dużo się uśmiechamy lub marszczymy (ale przecież nikt nie chce rezygnować z uśmiechu, prawda?);
  • zmarszczki statyczne: związane z wiekiem i utratą elastyczności skóry.

Odpowiednia pielęgnacja skóry oraz indywidualnie dobrane zabiegi kosmetyczne znacznie opóźniają procesy  starzenia się skóry i wpływają na jej wygładzenie. Wśród zabiegów na zmarszczki oferowanych przez nasz gabinet kosmetyczny wyróżniamy:

  • stymulatory tkankowe: zabieg polega na wykorzystaniu preparatów, których zadaniem jest odbudowa struktury skóry poprzez stymulację komórek skóry, kolagenu oraz elastyny. Aplikacja stymulatorów tkankowych zapewnia ciekawe, naturalne efekty w zakresie poprawy jędrności i elastyczności skóry. Ze względu na to, że grupa preparatów zwanych stymulatorami tkankowymi jest bardzo szeroka, nasza specjalistka indywidualnie dobiera dany produkt do danego zabiegu i potrzeb oraz oczekiwań pacjenta
  • mezoterapia igłowa: mezoterapia to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w naszym salonie, uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod hamowania procesów starzenia się skóry. W celach profilaktycznych z mezoterapii mogą skorzystać już osoby po 20 roku życia. 40 i 50 latkowie wybierają zabieg, aby poprawić elastyczność skóry. Mezoterapia polega na podawaniu bezpośrednio w skórę najważniejszych dla skóry składników odżywczych. Substancje dobierane są przez naszą specjalistkę, która decyduje, jakie składniki będą najlepsze dla konkretnego przypadku. Dla uzyskania najlepszych efektów mezoterapii zaleca się wykonanie serii zabiegów (zazwyczaj 2-6 w zależności od potrzeb).
  • fotoodmładzanie: jest to jedna z najmniej inwazyjnych metod odmładzania skóry, którą warto polecić wszystkim osobom, którym zależy na spowolnieniu procesów starzenia się skóry. Fotoodmładzanie to również opcja na redukcję zmian naczyniowych i trądzikowych, jak również zmniejszenie widoczności przebarwień czy rozszerzonych porów. Zabieg wykonujemy z wykorzystaniem światła o niskiej gęstości energii zdolnej rozgrzać skórę, pobudzając jej komórki do odbudowy. Światło wnika w głąb skóry i jest absorbowane przez barwnik melaninę lub hemoglobinę. Światło lasera sprzyja odnowie tkanek i pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych. Jest to dość szybki i bezpieczny zabieg. Zazwyczaj trwa nie dłużej niż 30 minut. Bardzo ważne jest, aby po zabiegu dokładnie przestrzegać zaleceń naszej specjalistki.
  • RF mikroigłowy: znany także pod nazwą termolifting polega na połączeniu technologii frakcyjnego mikronakłuwania skóry z działaniem fal elektromagnetycznych. Celem zabiegu jest silne pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu można uzyskać efekt ładniejszej skóry. Decydując się na RF mikroigłowy, możesz liczyć na efekt liftingu twarzy, zmniejszenie widoczności zmarszczek i optyczne odmłodzenie całej twarzy.
  • Karboksyterapia: to terapia z wykorzystaniem właściwości leczniczych dwutlenku węgla. W naszej ofercie możesz skorzystać z karboksyterapii w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek i uelastycznienia skóry. Podczas zabiegu niewielkie dawki CO2 wstrzykiwane są podskórnie lub śródskórnie na głębokość od 1 do 10 mm. Dzięki takiemu działaniu dwutlenek węgla może docierać bezpośrednio do tkanek, potrzebujących intensywnej regeneracji, odmłodzenia czy ujędrnienia.

Galeria