Wiotka skóra

Oferta

Zabiegi na wiotką skórę

Starzenie się to proces, którego nie da się całkowicie zahamować, choć można skutecznie go opóźnić. Jedną z oznak upływającego wieku jest wiotczenie skóry nie tylko na twarzy, ale na obszarach całego ciała. Zwisająca skóra na ramionach, brzuchu czy udach nie wygląda atrakcyjnie, dlatego wiele osób stara się przywrócić jej młody wygląd.

Kluczem do utrzymania młodej i jędrnej skóry jest odpowiednia pielęgnacja. Warto zadbać o nią już w domowym zaciszu, choć warto pomyśleć również o profesjonalnych zabiegach medycyny estetycznej wykonywanych w naszym gabinecie w Rybniku.

Jak radzić sobie z wiotką skórą?

Wiotka skóra na ciele nie musi być tylko wynikiem starzenia się. Problem dotyczy również osób młodych, zwłaszcza kobiet po ciąży lub osób, które szybko i gwałtownie schudły. Chcąc przywrócić skórze jędrność, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W naszym gabinecie oferujemy szereg sprawdzonych zabiegów na wiotką skórę ciała:

  • Karboksyterapia: jest to zabieg, podczas którego pod skórę wstrzykiwany jest dwutlenek węgla (CO2), który działa jako gazowy stymulant, poprawiający mikrokrążenie krwi. CO2 usprawnia produkcję kolagenu i elastyny oraz aktywuje procesy regeneracyjne skóry. Karboksyterapia może pomóc w ujędrnieniu skóry, redukcji cellulitu i poprawie ogólnego wyglądu ciała;
  • RF mikroigłowy: znany także pod nazwą termolifting polega na połączeniu technologii frakcyjnego mikronakłuwania skóry z działaniem fal elektromagnetycznych. Celem zabiegu jest silne pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu można uzyskać efekt wygładzonej skóry i ujędrnionej skóry.;
  • Hiemt (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology): to innowacyjny zabieg oparty na technologii wykorzystującej fale elektromagnetyczne, stosowany w medycynie estetycznej w celu modelowania sylwetki. Specjalistka stosuje narzędzie emitujące pole elektromagnetyczne, które dociera w głąb skóry, przenikając przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni. Zabieg zapewnia selektywne, intensywne skurcze mięśni, pobudzając wzrost włókien kurczliwych i stymulując tworzenie się nowych białek. Takie działanie wpływa na tkankę tłuszczową oraz mięśnie z intensywnością porównywalną do efektywnego treningu na siłowni. Seria 6-8 zabiegów HIEMT w naszym salonie pomoże Ci osiągnąć efekt ujędrnienia skóry i wzmocnienia oraz napięcia mięśni.
  • Mezoterapia igłowa: to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w naszym salonie, uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod hamowania procesów starzenia się skóry. W celach profilaktycznych z mezoterapii mogą skorzystać już osoby po 20 roku życia. 40 i 50 latkowie wybierają zabieg, aby poprawić elastyczność skóry. Mezoterapia polega na podawaniu bezpośrednio w skórę najważniejszych dla skóry składników odżywczych. Substancje dobierane są przez naszą specjalistkę, która decyduje, jakie składniki będą najlepsze dla konkretnego przypadku. Dla uzyskania najlepszych efektów mezoterapii zaleca się wykonanie serii zabiegów (zazwyczaj 2-6 w zależności od potrzeb).

Galeria