Rozstępy po ciąży

Oferta

Usuwanie rozstępów po ciąży

Rozstępy po ciąży to częsty problem świeżo upieczonych matek. Młode kobiety często są niezadowolone ze swojego wyglądu, co może skutkować obniżeniem samooceny, a nawet niechęcią do posiadania kolejnego dziecka. Na szczęście medycyna estetyczna pozwala nam poradzić sobie z problemem rozstępów po ciąży, a w naszym gabinecie kosmetycznym w Rybniku masz szansę skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które w krótkim czasie zredukują widoczność rozstępów i pomogą przywrócić jędrność skóry.

Jak zwalczać rozstępy po ciąży?

Rozstępy po ciąży wcale nie muszą być trwałym defektem estetycznym. Nowoczesna technologia połączona z doświadczeniem naszych specjalistek pozwala nam wykonywać zabiegi, które poprawiają stan skóry naszych pacjentem. Na pozbycie się rozstępów po urodzeniu dziecka polecamy karboksyterapię, peelingi kwasowe oraz inne popularne metody.

Usuwanie rozstępów po ciąży – rekomendowane zabiegi

W gabinecie kosmetycznym w Rybniku oferujemy szereg zabiegów na usunięcie rozstępów po ciąży:

  • Karboksyterapię: jest to popularny zabieg, podczas którego pod skórę wstrzykiwany jest dwutlenek węgla (CO2), działający jak gazowy stymulant, poprawiający mikrokrążenie krwi. CO2 usprawnia produkcję kolagenu i elastyny oraz aktywuje procesy regeneracyjne skóry, a więc może przyczynić się do zmniejszenia widoczności rozstępów;
  • Peelingi kwasowe: skład peelingu zostaje dobrany przez naszą specjalistkę, z uwzględnieniem potrzeb skóry pacjentki. Peelingi działają na różnych głębokościach skóry i mogą przyczynić się do redukcji rozstępów;
  • RF mikroigłowy: cienkie mikroigły nakłuwają skórę, a jednocześnie energia radiowa dociera do głębszych warstw skóry, co powoduje stymulację produkcji kolagenu i elastyny. RF mikroigłowy może pomóc w poprawie elastyczności skóry, wygładzeniu jej struktury i zmniejszeniu widoczności rozstępów po ciąży.

W naszym gabinecie doświadczona kosmetolog wykonuje zabiegi, dostosowując metodę działania do indywidualnego przypadku tak, aby uzyskać najlepsze efekty.

Galeria