Oferta

Zabiegi dla skóry naczynkowej

Problemy z cerą naczynkową dotyczą dużego procenta dorosłych kobiet, które poszukują skutecznych metod na redukcję widocznych naczynek. W naszym salonie możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które pomogą przywrócić koloryt Twojej skóry i zmniejszają ryzyko wystąpienia powiązanych z cerą naczynkową problemów skórnych, takich, jak  rumień, teleangiektazje (widoczne rozszerzone naczynia krwionośne) czy pajączki naczyniowe.

Jeżeli zmagasz się z widocznymi naczynkami, zapoznaj się z ofertą naszego salonu i umów się na konsultację z kosmetyczką, która oceni stan Twojej skóry i dobierze odpowiednią metodę działania.

Jakie zabiegi dla skóry naczynkowej możemy Ci zaproponować?

Najpopularniejszym zabiegiem dla skóry naczynkowej wykonywanym w naszym gabinecie kosmetycznym jest laserowe usuwanie naczynek i redukcja rumienia. Jest to zaawansowany zabieg, który stosuje się w celu redukcji widoczności rozszerzonych naczyń krwionośnych na powierzchni skóry.  Do przeprowadzenia zabiegu używa się specjalnego atestowanego lasera, który emituje światło docierające do obszarów z widocznymi rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Światło lasera jest wchłaniane przez hemoglobinę wewnątrz naczyń krwionośnych, co prowadzi do podgrzania i uszkodzenia naczyń. W wyniku tego procesu naczynia krwionośne zostają zamknięte, a ich widoczność stopniowo zanika.

Kosmetolog może wykonać także zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb skóry naczyniowej. Taka opcja uwzględnia indywidualne cechy i potrzeby pacjenta, a specjalista dobiera metodę terapii indywidualnie do konkretnego przypadku. Spersonalizowana terapia może obejmować zabieg laserowy połączony z innymi metodami pielęgnacji. Celem jest zmniejszenie widoczności naczynek i poprawa kondycji skóry do takiego stopnia, aby wyglądała atrakcyjnie i młodo.

Skóra naczynkowa wymaga odpowiedniego podejścia, dlatego jej pielęgnacja powinna być dokładna i dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Galeria