Zniszczone dłonie

Oferta

Zabiegi na zniszczone dłonie

Nasze dłonie to nasza wizytówka, niestety jest to jedna z najbardziej narażonych na uszkodzenia części ciała. Ekspozycja na warunki atmosferyczne czy detergenty sprawia, że skóra dłoni może ulec przesuszeniu i zacząć pękać. Efekt jest taki, że dłonie są szorstkie i zaczynają wyglądać nieestetycznie.

O skórę dłoni warto dbać, zapewniając jej dostęp do ważnych składników odżywczych. Kompleksowa pielęgnacja pomaga przywrócić gładką skórę na dłoniach, jednak dobre efekty można osiągnąć tylko wtedy, gdy substancje odżywcze dotrą do najgłębszych warstw skóry. W naszym gabinecie kosmetycznym masz szansę skorzystać z zabiegów, które pomogą ujędrnić i wygładzić skórę na Twoich dłoniach.

Pielęgnacja zniszczonych dłoni – zabiegi w salonie kosmetycznym w Rybniku

W celu poprawy kondycji zniszczonych dłoni wykonujemy szereg zabiegów, które mają pozytywnie wpłynąć na kondycję skóry i przywrócić dłoniom młody, zdrowy wygląd:

  • RF mikroigłowy (fale radiowe): cienkie mikroigły nakłuwają skórę, a jednocześnie energia radiowa dociera do głębszych warstw skóry, co powoduje stymulację produkcji kolagenu i elastyny. RF mikroigłowy może pomóc w poprawie elastyczności skóry, wygładzeniu jej struktury i przywróceniu ładnego wyglądu dłoni;
  • Karboksyterapia: jest to popularny zabieg, podczas którego pod skórę wstrzykiwany jest dwutlenek węgla (CO2), działający jak gazowy stymulant, poprawiający mikrokrążenie krwi. CO2 usprawnia produkcję kolagenu i elastyny oraz aktywuje procesy regeneracyjne skóry. Karboksyterapię na dłonie polecamy paniom, które zmagają się z szorstką i suchą skórą wynikającą z ekspozycji na warunki atmosferyczne i detergenty;
  • Stymulatory tkankowe: zabieg polega na wykorzystaniu preparatów, których zadaniem jest odbudowa struktury skóry poprzez stymulację komórek skóry, kolagenu oraz elastyny. Aplikacja stymulatorów tkankowych zapewnia ciekawe, naturalne efekty w zakresie poprawy jędrności i elastyczności skóry. Ze względu na to, że grupa preparatów zwanych stymulatorami tkankowymi jest bardzo szeroka, nasza specjalistka indywidualnie dobiera dany produkt do danego zabiegu i potrzeb oraz oczekiwań pacjenta.

Warto podkreślić, że kondycja skóry dłoni może być związana z wieloma czynnikami, takimi jak wiek, nawyki pielęgnacyjne, ekspozycja na czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV czy chemikalia, oraz dziedziczne predyspozycje. Dlatego też, przed przystąpieniem do zabiegu nasza konsultantka oceni stan skóry dłoni i dobierze odpowiednią terapię dla indywidualnych potrzeb i problemów.

Galeria