Pedicure

Oferta

Pedicure

 

Pielęgnacja stóp jest równie ważna jak dbanie o całe ciało. Pedicure wykonywany w salonie jest skutecznym sposobem pozbycia się narośniętego naskórka i zadbanie o paznokcie.

pielęgnacja stóp

Malujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Wykonujemy zarówno pedicure kosmetyczny, jak i medyczny dla stóp z problemami wrastających paznokci, odcisków, modzeli, nagniotków i pękających piet.

Oprócz pedicure frezarką, proponujemy zabiegi przy użyciu kwasów Callus Peel. Zajmujemy się rekonstrukcją paznokci, tamponowaniem wałów i zakładaniem klamry przy wrastającym paznokciu.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Przed zabiegiem depilacji należy przede wszystkim wykluczyć przeciwwskazania, dyskwalifikujących daną osobę z zabiegu depilacji laserowej. Dzień przed depilacją należy ogolić daną powierzchnię za pomocą maszynki (nie wyrywać). Skóra w miejscu depilacji laserowej powinna być sucha i niczym nie posmarowana.

Jak postępować po zabiegu depilacji laserowej?

Bezpośrednio po zabiegu depilacji skóra może być czerwona i lekko podrażniona, należy ją traktować jak skórę spaloną na słońcu. Zatem przez kilka dni traktować ją kremami z d-pantenolem, nie stosować gorącego prysznica, unikać siłowni, sauny, basenu. Nie można wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych przez okres jednego miesiąca, a miejsca narażone na taką ekspozycję smarować kremem z filtrem 50.

Czy zabieg depilacji laserowej boli?

Odczucia jakie towarzyszą zabiegowi depilacji to ukłucia przypominające ukłucia ciepłą igiełką. Tak więc odczucia są bardzo indywidualne i zależą od naszego progu bólu, samopoczucia a u kobiet w dużej mierze od dnia cyklu miesiączkowego. Mimo to przed zabiegiem nie można zażywać środków przeciwbólowych a znieczulenie nie jest polecane, zwłaszcza przed pierwszym zabiegiem, gdyż odczucia bólowe osoby depilowanej są ważnym wskaźnikiem poprawnie dobranych parametrów zabiegowych.

Ile zabiegów potrzeba aby całkowicie pozbyć się owłosienia?

Przyjmuje się, że aby całkowicie pozbyć się owłosienia na danej partii, potrzebnych jest minimum od 6-8 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Ilość zabiegów depilacji może ulec zwiększeniu w przypadku włosów jasnych (ale nie białych i siwych bo takich w ogóle nie można usunąć), oraz po przebytych wcześniej nieskutecznych zabiegach depilacji.

Galeria